Image 01

Klima Alt Yapı Hazırlama

Akademi klima servisi klimalarınızın montajı sırasında gerçekleşmesi gereken klima alt yapı hazırlama hizmetlerini deneyimli uzman personellerimiz vasıtası ile yapmaktadır.

Firmamız deneyimli personellerimiz ile klimanızın drenaj hattı, sinyal kabloları, elektrik tesisat kablolarını sıva veya duvar içerisine her birine ayrı hat çekerek gerçekleştirmektedir.

Klima Alt yapı hazırlama işlemleri işyerleri, binalar, iş hanları, ev ve ofislerde inşa halinde veya restorasyon sırasında gerçekleşmesi görüntü açısından daha uygun bulunmaktadır.

Firmamız klima alt yapı işlemlerini gerçekleştirirken sonradan doğabilecek her hangi bir probleme mahal vermeksizin titiz bir biçimde gerçekleştirmekte olup tamamen firmamız güvencesi altında sürdürmektedir.

Yanlış veya bilinçsiz yapılan alt yapı hazırlama sonrası hat cevresinde terleme, balonlama, kabarma veya rütubet meydana gelebilmektedir. bu nedenle firmamız yapmış olduğu alt yapı sırasında tüm malzemelerini kalitelşi malzemelerden seçerek uzman işçilik kullanarak gerçekleştirmektedir.