Image 01

Klima Bakım Servisi

Firmamız deneyimli personelleri vasıtası ile her marka ve model de klimalarınızın bakım ve tamir işlemlerini uzman çözümler sunarak gerçekleştirektedir.

Firmamız her yıl olduğu gibi bu yıl da klima bakım kampanyaları ile bütçenize katkıda bulunmaktadır. Bilindiği gibi klimalarınızın tam randumanlı ve yüksek verimli çalışa bilmesi için belirli vakitlerde bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan cihazlar yüksek enerji tüketmekte, düşük verim almanızı sağlamakta ve filtresinde biriken toz, kir, bakteri vs. oluşumlardan dolayı bir çok ciddi sağlık problemleri üretebilmektedir. Firmamız tarafıondan gerçekleşen bakımlar iki ayrı gurubaayrılmaktadır bunlar;

Klima Genel Bakım :

Klimanızın tüm parçaları ayrı ayrı sökülmekte olup kimyasal maddeler eşliğinde temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. genel bakımı yapılan klimaların bakteri üretimi sıfıra inmekte olup verimi artmakta ve enerji tüketimi düşürlmektedir.

Klima Periyodik Bakım :

Klimanızın iç ünitesinde bulunan hava filtresi temizlenmesi işlemidir. Genel bakıma kıyasla daha basit ve etkisiz olmaktadır , nedeni ise hava filtresinin temizlenmesi sonucu sadece bakteri üretimi yarıya düşmektedir. Enerji tüketimi ve performansında her hangi bir değişiklik göstermemektedir. Firmamız periyodik bakım işlemini kesinlikle tavsiye etmemektedir.

Klima periyodik bakım işlemlerini bir çok beyaz eşya firması yapmakta olup klima genel bakım işlemlerini sadece ve sadece klima servisleri yapmaktadır.