Image 01

Klima Keşif Hizmetleri

Akademi Klima Servisi olarak klima montajı ve Montaj öncesi yapılması gereken keşif işlemlerini her biri alanında deneyimli ve uzman servis personellerimiz tarafından gideren sektöründe lider bir kuruluş olmaktayız.

Teknisyenlerimiz klima keşifi sırasında klimanızın montaj edileceği alanda en ince ayrıntısına kadar yapılan incelemeler ile klimanızın en verimli çalışması ve kullanıcıyı rahatsız etmeyecek konumu ayarlamakta ve montaj hizmetini bu belirlenen bölgeye gerçekleştirmektedirler.

Yanlış yapılan keşif ardında bir çok problemde bırakmaktadır. Montaj öncesi keşif işlemlerini işinin ehli uzman personellere yaptırmanız gerekmektedir.

Yanlış Yapılan Keşif Hizmeti Sonrası Yaşananlar Nelerdir ?

  • Klima iç ünitenizin güçsüz veya desteksiz beton bloğa monte edilmesi durumunda beton blokta çatlamalar veya deformasyon meydana gelmektedir.
  • Klima iç ünitenin direkt olarak kullanıcılara doğru üflemesi sonrası kas ve boyun ağrıları, kas krampları, halsizlik, baş ağrısı, zature ve daha bir çok ciddi rahatsızlık baş gösterebilir.
  • Klimanızın dış ünitesi koşullara uygun yapılmayan montaj sonrası arıza verme yüksek enerji tüketimi ve az verimlilik baş göstermektedir.
  • Klimanız arıza verme olasılığı yükselmekte olup kullanım maliyeti bi hayli artmakta olacaktır.

Klimalarınızın keşif işlemlerini işinin ehli uzman keşif teknisyenleri veya klima servislerine yaptırmanız sağlığınızı ve bütçenizi güven altına almanıza olanak sağlamaktadır.